39-річний Ібрагімович забиває в кожній грі чемпіонату Італії по два голи

Шведський нападаючий “Мілана” Златан Ібрагімович зробив черговий дубль в заключному матчі п’ятого туру Серії “А” проти “Роми”.

39-річний форвард відкрив рахунок на 2-й хвилині гри, а на 79-й хвилині реалізував пенальті. Тепер на рахунку шведа шість м’ячів у 3 матчах чемпіонату Італії в нинішньому сезоні.

По ходу зустрічі “Мілан” тричі виходив вперед, проте “Рома” відповідала на всі голи суперника і вирвала нічию на 84-й хвилині завдяки голу захисника Мараша Кумбули (3: 3).

“Червоно-чорні” вперше в сезоні втратили очки, проте як і раніше лідирують в турнірній таблиці Серії А з 13 очками. “Наполі” і “Сассуоло” відстають на два очки.

Раніше Златан Ібрагімович оформляв дублі в міланському дербі з “Інтером” (2: 1) і в стартовому турі проти “Болоньї” (2: 0).

Златан Ібрагімович – 39-річний шведський футболіст, колишній капітан збірної Швеції, а також екс-гравець таких клубів як: “Мальме”, “Аякс”, “Ювентус”, “Інтер”, “Барселона”, “Мілан”, ПСЖ, ” Манчестер Юнайтед “,” Лос-Анджелес Гелаксі “.

Златан Ібрагімович вважається одним з найбільш непередбачуваних футболістів сучасності, який відомий своїми численними голами, вибуховим характером, а також любов’ю до татуювань.

У 2011 році випустив першу автобіографію “Я – Златан” написану спільно з шведським письменником Давидом Лагеркранцом. У 2015 році знявся в автобіографічному фільмі “Златан. Початок”.