“Арсенал” в рекордний 14-й раз виграв Кубка Англії

В Англії офіційно завершили футбольний сезон 2019/20. У фінальному матчі Кубка Англії на легендарному стадіоні “Уемблі” “Арсенал” переграв “Челсі” з рахунком 2:1 і в рекордний 14-й раз став володарем другого за значимістю трофея в Англії.

На п’ятій хвилині Крістіан Пулішич забив швидкий м’яч після передачі п’ятою від Олів’є Жиру і став першим американським футболістом, який відзначився у вирішальній зустрічі англійського Кубка. Але в середині першого тайму П’єр-Емерік Обамеянг втік від Сесара Аспілікуети, впав у боротьбі з іспанцем у штрафному майданчику і заробив пенальті. Сам габонець реалізував одинадцятиметровий на 28-й хвилині.

На екваторі другого тайму все той же П’єр-Емерік оформив дубль, блискуче розібравшись з Зума і прокинувши м’яч з декількох метрів повз Кабальєро (цікаво, що габонець оформив дубль і в півфіналі у ворота “Манчестер Сіті”). На 73-й хвилині” Челсі ” ще й залишився в меншості після суперечливого видалення Ковачича. Вдесятьох ” аристократи “врятуватися від поразки не змогли, і” Арсенал ” у підсумку зумів здобути путівку в Лігу Європи.

Завдяки цій перемоги “Арсенал” частково реабілітувався за програний ” Челсі “торішній фінал Ліги Європи, в якому” аристократи “розгромили” канонірів ” 4:1.