“Баварія” знищила “Барселону” у чвертьфіналі Ліги чемпіонів-8:2

Цей Чвертьфінал Ліги чемпіонів називали достроковим фіналом. Гучна Афіша – “Баварія” проти “Барси”. Причому фаворитом цієї гри, та й цієї ЛЧ в цілому, букмекери називали аж ніяк не каталонців, а навпаки, німців. І, як виявилося, мали рацію.

“Барселона” вже деякий час перебуває в кризі. Звичайно, всім би така криза, але на тлі реактивної і відмінно налагодженої машини, якою постала команда з Мюнхена, було відмінно видно, що “Барса” вже не та. У першому таймі “Баварія” просто знесла суперника. Мюллер виступив з почином вже на четвертій хвилині. Через три хвилини мюнхенці забили ще, але вже у свої ворота-результативна помилка на рахунку Алаби.

Цей казус на деякий час створив ілюзію, що гра зрівнялася. Однак ненадовго: німці знайшли стільки дірок в обороні каталонців, що рахунок став розгромним вже до 31-й хвилині. Забили Перішич (22 хвилина), Гнабрі (28-А) і той же Мюллер.

Повівши 4: 1, “Баварія” трохи скинула оберти, але моменти як і раніше створювала без проблем. Суарес на 57 – й хвилині зміг, нарешті, записати повноцінний гол на рахунок “Барси”, але німці швидко відновили гольову дистанцію-через 6 хвилин після зухвалого проходу Альфонсо Девіса Кімміху залишалося потрапити у порожні ворота.

На 82-й хвилині Левандовскі, головний бомбардир” Баварії”, забив, здавалося, останній цвях у труну” Барселони ” (Дамір Скоміна перший раз за поєдинок проконсультувався з VAR і гол таки зарахував. На перевірку виявилося – не останній.  Через хвилину і ще через три двічі відзначився вже Коутіньо, який встановив остаточний і кошмарний для “Барселони” рахунок – 8:2.

Ви помітили, що жодного разу в цьому звіті не було згадано прізвище Мессі? Те-то ж. Аргентинець нічого не зміг зробити в цьому матчі і після кількох продуктивних епізодів, які йому вдалося організувати на початку матчу,

Раніше в півфінал вийшов “ПСЖ”, в останні три хвилини перевернув гру проти” Аталанти ” і здобув вольову перемогу. А наступного дня, сенсаційно обігравши” Атлетіко”, в наступний раунд пройшов РБ”Лейпциг”.

“Манчестер Сіті” і “Ліон” 15 серпня визначать останнього учасника півфіналу. Переможець цієї пари виходить на” Баварію”, а” Лейпциг “і” ПСЖ ” визначать ще одного фіналіста.