Через Зелеснкого перший матч відродженого “Кривбасу” затримали на 50 хвилин [відео, доповнюється]

В ході своєї робочої поїздки в Дніпропетровську область Володимир Зеленський, закінчивши всі справи в Дніпрі, покотив по свіжовідремонтованої (частково) трасі в рідний Кривий Ріг. Тут програма перебування президента мала розпочатися з відвідин матчу Кубка України” Кривбас ” – “Черкащина”. Передбачалося, що Зеленський зробить перший удар по м’ячу і скаже промову: адже саме глава держави виступив з ініціативою відродити клуб, після чого “Кривбас” в рекордні терміни реанімували.

Поєдинок був призначений на 17: 00, проте почався з 50-хвилинним запізненням: чекали президента. Взагалі-то у футболі так не прийнято: матч, як то кажуть, відбудеться в будь-яку погоду і повинен початися тоді, коли призначено. Однак для глави держави зробили виняток. У підсумку, приїхавши на матч, глава держави слово не взяв, але таки зробив перший почесний удар по м’ячу в першому матчі відродженого “Кривбасу”.

Як повідомляє “Трибуна”, посилаючись на інформацію українського журналіста Олексія Мандзія, на стадіон до приїзду Зеленського не пускали і вболівальників. Раніше президент “Кривбасу” повідомляв, що зустріч повинна пройти з глядачами – до 25% від наявних місць на стадіоні – все-таки особливий випадок, нова епоха. Відзначимо, що матчі першого туру УПЛ пройшли без глядачів, як і Суперкубок України. І далі вболівальників на стадіони пускати теж ніхто не збирається. Але, знову ж таки, для глави держави зробили виняток.

Втім, глава УАФ Андрій Павелко, який разом із Зеленським з’явився на стадіоні (чиновник зміг за два тижні побороти коронавірус), пояснив це по-іншому: якраз провівши Суперкубок без глядачів, в асоціації зробили висновок, що це збіднює футбол, і дозволили в матчах Кубка віддати питання допуску глядачів на розсуд регіональних федерацій.

До теперішнього часу матч вже повинен був закінчитися, але через запізнення президента тільки почався другий тайм. Господарі поля впевнено виграють 2: 0.

Про доручення відродити “Кривбас”, яке Зеленський дав Юзику-Юрію Корявченкову, стало відомо 26 червня під час відвідин главою держави Нової Каховки. Незабаром після цього давно існував у Кривому Розі клуб ” Гірник “(єдиний на той момент професійний футбольний клуб у місті, який виступав у Другій лізі) перейменували в”Кривбас”. І менш ніж через два місяці “новий” клуб був заявлений у Другу лігу. ФК “Кривбас”, заснований в 1927-му, в 2013-му році припинив своє існування через безгрошів’я.

Раніше в Україні повідомляла, що перед тим, як відправитися з Дніпра в Кривий Ріг, Зеленський підкріпився в Макдональдсі.