Другий тур Ліги чемпіонів. Зінченко і Малиновський грають по-різному

У перший ігровий день другого туру Ліги чемпіонів два українські футболісти взяли участь у матчах своїх команд.

Захисник “Манчестер Сіті” Олександр Зінченко потрапив в стартовий склад на матч другого туру групового етапу ЛЧ проти “Марселя”. На 68-й хвилині, за рахунку 1: 0, футболіста на поле замінив Жоау Канселье.

Городяни здобули дуже легку перемогу на “Велодромі”. У першому таймі рахунок відкрив іспанець Ферран Торрес, а після перерви французів добили Ілкай Гюндоган і Рахім Стерлінг.

Олександр Зінченко в поточному сезоні взяв участь в двох матчах англійського клубу.

Марсель — Манчестер Сити 0:3

Голи: Торрес, 18, Гюндоган, 76, Стерлінг, 81

Марсель: Манданда — Балерди, Альваро, Калета-Кар — Сакаи, Камара, Ронжье (Сансон, 64), Амави — Кюизанс (Гуйе, 85), Товен (Пайе, 78), Радоньич (Бенедетто, 78)

Манчестер Сити: Эдерсон — Уокер, Ляпорт (Стоунз, 77), Диаш, Зинченко (Канселу, 68) — Гюндоган (Б. Силва, 78), Родри, Торрес (Марез, 77) — Де Брюйне (Палмер, 82) — Стерлинг, Фоден

Український півзахисник “Аталанти” Руслан Малиновський відіграв всього дванадцять хвилин в матчі другого туру групового етапу ЛЧ проти “Аякса”. На 78-й хвилині, за рахунку 2: 2, футболіст замінив на полі Йосип Ілічич. Матч так і завершився, причому “Аталанта” уникла поразки після 0: 2. Дубль на рахунку колумбійця Дувана Сапата

27-річний українець не відзначився результативними діями в 6 матчах поточного сезону за клуб.