“Динамо” програло “Ювентусу” в першому турі Ліги Чемпіонів [відео]

Київський “Динамо” зазнав поразки в поєдинку з туринським “Ювентусом” в рамках 1-го туру групового раунду Ліги чемпіонів, який пройшов 20 жовтня на НСК Олімпійський, з рахунком 0: 2.

Перший тайм пройшов з деякою перевагою “Ювентуса”, але без забитих голів. А ось відразу після перерви “Ювентус” вийшов вперед – Мората засмутив киян, першим підметушився на добиванні після того не найактивнішою гри динамівців в обороні.

Ну а ближче до кінця матчу Мората зробив дубль, завершив навіс з флангу, показавши Забарна, як грає класний центрфорвард. Фінальний свисток зафіксував перемогу підопічних Пірло з рахунком 2: 0 – для Луческу це перша поразка на чолі Динамо.

“Динамо” – “Ювентус” 0:2.

Голи: Мората 46, 84.

“Динамо”: Бущан, Кендзёра, Забарный, Мыколенко, Караваев (Попов 70), Сидорчук, Шапаренко, Буяльский (Гармаш 89), Цыганков (Вербич 71), Супряга, Де Пена (Родригес 60).

“Ювентус”: Щесны, Данило, Бонуччи, Кьеллини (Демираль 19), Кьеза, Бентанкур (Артур 80), Рабио, Куадрадо, Рэмзи (Бернардески 80), Мората, Кулушевски (Дибала 56).

Попередження: Бентанкур 45, Куадрадо 50, Деміраль 59.