“Динамо” упустило победу над “Ференцварошем”

У другому турі Ліги чемпіонів київське “Динамо” втратило перевагу в два м’ячі в грі з “Ференцварош”, яким керує Сергій Ребров (2: 2).

Мірча Луческу в цій зустрічі не зміг розраховувати на голкіпера Бущана і захисника Миколенко, які підхопили коронавірус. Їх замінили в старті Денис Бойко і 18-річний Ілля Забарний. Втім, відсутність провідних двох гравців на грі “Динамо” не позначилося.

“Біло-сині” провели, мабуть, кращий матч за Луческу, незважаючи на нічийний результат. У перші 45 хвилин кияни тотально домінували над своїм угорським опонентом, що вилилося в два забиті м’ячі.

На кінець півгодини гри за гру рукою українського легіонера “Ференцварош” Харатін був призначений пенальті. Пенальті реалізував Віктор Циганков. Перед тим як піти на перерву гості розвинули успіх зусиллями Карлоса Де Піни. Уругвайський легіонер “біло-синіх” в дотик пробив точно в ціль після вивіреної передачі Буяльського.

У другій половині гри “Ференцварош” довго не міг радикально вплинути на хід гри. В середині тайму Зубков знайшов у штрафному киян Нгуен, після удару якого м’яч рикошетом від штанги влетів у ворота Бойка. А під завісу зустрічі видалення виклопотав капітан “біло-синіх” Сидорчук та угорці скористалися чисельною перевагою і врятували матч – 2: 2.

Наступний матч “Динамо” проведе 4 листопада на “Камп Ноу” проти “Барселони”.

Ференцварош — Динамо 2:2

Голи: Нгуен, 59, Болі, 90 – Циганков, 28 (пен.), Де Піна, 41

Ференцварош: Дібус – Ловренчіч (Ботка, 86), Блажич, Ковачевич (Двалі, 86), Хайстер – Сомалі, Шигер (Мак, 73), Харатін (Лайдуні, 65) – Зубков, Ісаель (Болі, 73), Нгуєн.

Динамо: Бойко — Кендзера, Забарный, Попов, Караваев — Сидорчук — Цыганков (Родригес, 90+3), Шапаренко (Белуцэ, 89), Буяльский (Гармаш, 82), Де Пена — Супряга (Вербич, 89).

На 86-й хвилині вилучений Сергій Сидорчук (Динамо) (повторне попередження).