“Ференцварош” Реброва проиграл “Ювентусу” в одни ворота

Угорський “Ференцварош” в рамках третього туру Ліги чемпіонів нічого не зумів протиставити туринському “Ювентусу” в Будапешті (1: 4).

В угорців був досвід перемог над “Старою Синьйорою”. Єдина зустріч “Ференцвароша” і “Ювентуса” сталася в далекому 1965 році – в фіналі Кубка ярмарків “Фраді” (прізвисько клубу) мінімально здолали туринців (1: 0). Рівно через десять років “Ференцварош” поступився “Динамо” у фіналі Кубка Кубків 0: 3. А на минулих вихідних вирвав нічию з киянами (2: 2).

У звітній зустрічі привід для радості у “Ференцвароша” абсолютно не було. Гості з Турина швидко повели в рахунку після того як Мората замкнув простріл Куардадо. Після перерви домінування “бьянко-нері” було куди більш серйозним і тривалим. Під кінець години гри Мората оформив дубль, відгукнувшись на передачу Роналду з флангу.

У послндніе п’ятнадцять хвилин на авансцену вийшов Пауло Диба. Де-факто аргентинець теж забив двічі, але другий гол Дібали був записаний на грузинського захисника Двалі. Перемога в Будапешті стала для “чорно-білих” ювілейної, сотої, в рамках Ліги Чемпіонів. Здобувши синхронні перемоги, каталонці і туринці збільшили відрив від “Динамо” і “Ференцвароша”, фактично гарантувавши собі вихід в плей-офф ЛЧ.