ХК “Краматорськ” виграв перший матч в історії

ХК “Краматорськ” під керівництвом білоруського фахівця Павла Мікульчик в виїзному матчі регулярного чемпіонату Української хокейної ліги здолав “Маріуполь” (2: 1). Ця перемога стала для “Краматорська” першої в історії.

У першій 2-хвилинці команди обмінялися закинутими шайбами. Спочатку Микита Олійник зіграв на добиванні після кидка свого тезки Коваленко, а перед перервою Іван Ципнятов різким кистьовим кидком після виграного вкидання відновив статус-кво. В середині другого періоду “Краматорськ” зусиллями Тимура Мамедова закинув другу шайбу в матчі вже після закінчення часу більшості. Заключний період пройшов без закинутих шайб.

“Краматорськ” здобув свою першу перемогу в історії і набрав два очки в турнірній таблиці. У “Маріуполя” залишається стільки ж, але після п’яти зіграних матчів.

У ще одному поєдинку дня “Донбас” в гостях переміг “Дніпро” – 5: 2. Донецька команда продовжує утримувати лідерство в чемпіонаті України.