“Інгулець” дебютував в УПЛ і набрав перші очки

Матч першого туру УПЛ “Інгулець”-“Дніпро-1”, в якому номінальними господарями виступав клуб з Петрове, вирішили грати на “Дніпро-Арені”. Всі інші домашні матчі ” Інгулець “планує проводити в Кропивницькому на стадіоні” Зірка”, але оскільки УПЛ поки грає без глядачів, особливої різниці немає.

І в першому ж своєму матчі “Інгулець” набрав перший бал у залік чемпіонату УПЛ. Гра закінчилася результативною нічиєю 1: 1. На 33-й хвилині Цуріков втілив невелику перевагу господарів, відкривши рахунок. Але лідирували Дніпряни недовго, на 42-й хвилині Балану вдався точний удар в нижній кут, і новачок “Дніпра-1”, воротар Сарнавський, не врятував.

У другому таймі Дніпряни виглядали більш впевненими в позиційному нападі, не давали м’яч “Інгульцю” і створили кілька яскравих гольових моментів, потрапивши разок у поперечину і кілька разів ставши жертвами невезіння при розіграші стандартів.

Новачки УПЛ при цьому не боялися, теж створюючи гостроту (при цьому їм було потрібно для цього набагато менше часу і дій на полі), хоча А що найголовніше, “Дніпро 1” не виглядав командою класом вище “Інгульця”. Нових ідей у господарів в грі не з’явилося, більш класних гравців – теж. У минулому сезоні виручав Супряга, який став третім за результативністю бомбардиром УПЛ, але ” Динамо “забрало орендованого форварда назад (і він вже забиває за киян), і створити щось виразне в атаці у” Дніпра-1 ” виявилося нікому.

Ще один сільський клуб, який отримав путівку в УПЛ в це міжсезоння, не зміг дебютувати в еліті. Матч” Миная “з ФК” Львів ” був перенесений через коронавірус.

Також у першому турі чемпіонату УПЛ ” Динамо “розгромило” Олімпік “4:1, з таким же рахунком” Олександрія “виграла у”Маріуполя”. “Шахтар “виграв у” Колоса ” 3:1 (відкривши рахунок тільки з третього пенальті). У грі команд, які претендували на бронзу в минулому сезоні, домінувала “Десна”, яка обіграла “Зорю” 3:1.

Раніше в Україні повідомляла, що в першому ж матчі нового чемпіонату УПЛ ультрас київського “Динамо” прорвалися на стадіон і влаштували обструкцію керівництву клубу і Мірчі Луческу.