Клуб, створений в 2009 році, вийшов у півфінал Ліги чемпіонів

У другому чвертьфіналі Ліги чемпіонів німецький ” Лейпциг “сенсаційно переміг мадридський” Атлетіко ” 2:1 і вперше в історії вийшов у півфінал найпрестижнішого футбольного турніру.

Героєм зустрічі став молодий американець Тайлер Адамс, який вийшов на заміну на 72-й хвилині. Саме він забив переможний гол у ворота “матрацників” і подарував клубу такий бажаний статус учасника баталій у квартеті найсильніших.

Перший тайм завершився по нулях. На початку другої половини дані Ольмо вивів “биків” вперед. Однак незабаром Жоау Фелікс заробив одинадцятиметровий удар і сам його реалізував. Ну а на 88-й хвилині забив вже Тайлер Адамс.

“Лейпциг” – наймолодша команда серед усіх учасників ЛЧ (Рік заснування-2009-й), однак це не заважає їй стрімко прогресувати. Наступним опонентом стане ПСЖ, який дивом вирвав перемогу в битві з “Аталантою” (2:1).  Цілком ймовірно, що” Лейпциг “у вирішальному протистоянні Ліги чемпіонів зустрінеться з”Баварією”. Але для початку мюнхенцям сьогодні потрібно ще обіграти “Барселону”.

РБ” Лейпциг ” був заснований в 2009 році.  Клуб належить компанії Red Bull GmbH, яка володіє ще кількома командами:” Ред Булл Зальцбург “(Австрія),” Нью-Йорк Ред Буллс “(США),” Ред Булл Бразил “(Кампінас, Бразилія) і” Ред Булл Гана ” (Согакоп, Гана). Назва Лейпцизької команди відрізняється від інших команд-це пов’язано зі статутом німецького футбольного союзу, який наказує, яким чином ім’я спонсора може використовуватися як частина назви клубу. На відміну від інших спортивних команд, клуб в Лейпцигу не може нести ім’я “Ред Булл” або повністю належати цій компанії.