Лідер “Барселони” отримав важку травму і не зіграє з “Динамо”

Півзахисник “Барселони” Ансуї Фаті отримав серйозну травму в матчі сьомого туру чемпіонату Іспанії проти “Бетіса” (5: 2)

AS пише, що 18-річний футболіст розірвав внутрішній меніск лівого коліна і сьогодні він буде прооперований. Операцію проведе доктор Рамон Кугат. За завершення операції буде надана інформація про результати і приблизний час відсутності гравця.

Позитивним моментом є те, що Фаті пошкодив внутрішній меніск, а не зовнішній – терміни відновлення будуть коротшими. За найоптимістичнішими прогнозами молодий іспанець може повернутися на поле в кінці січня, за найгіршими – в березні.

Травму Фаті отримав після фолу гравця “Бетіса” Манді, за що був призначений пенальті, але Фаті дограв перший тайм до кінця і лише в перерві був замінений.

У поточному сезоні Ансуї відзначився 5 голами і 4 гольовими передачами. Всього за головну команду “Барселони” він провів 43 матчі, забив 13 м’ячів і віддав 5 гольових передач.