Клуб з Полтавської області несподівано став чемпіоном України з хокею

ХК “Кременчук” вперше в своїй історії завоював золоті медалі чемпіонату УХЛ Паріматч. Кременчужани обіграли у вирішальному матчі фінальної серії “Донбас” 3: 2 і тим самим перервали гегемонію донецького клубу в Україні.

До плей-офф команда з полтавської області підійшла в статусі переможця регулярного чемпіонату, набравши 96 очок в 40-ка поєдинках. У стадію плей-офф “Кременчук” вступив відразу з півфіналу, де вони зустрілися з “Білим Барсом”. У півфіналі підопічні Савицького з рахунком в серії 4: 0 обіграли білоцерківців і пройшли до фіналу.

У фіналі “Кременчук” обіграли в серії з семи гостросюжетних поєдинків “Донбас” – 4: 3. У вирішальному поєдинку хокеїсти “Кременчука” тільки в овертаймі вирвали перемогу у донецької команди з рахунком 3: 2от.

До поточного моменту команда з Полтавської області в тричі в своїй історії стала срібним призером національного чемпіонату. При цьому в двох попередніх випадках (2015 і 2017 року) “Кременчук” вигравав срібні медалі після перемоги в регулярному чемпіонаті. Крім того, в активі “оранжево-чорних” і бронзові нагороди сезону 2015/16 і 2018/19 років.

Також ХК “Кременчук” є єдиним багаторазовим учасником національних змагань, який вигравав медалі у всіх чемпіонатах, в яких брав участь.