Папа Гуйє знайшов собі новий клуб

Сенегальський центральний захисник Папа Гуйє продовжить кар’єру в новоствореному харківському клубі ФК “Метал”, який виступає у другій лізі чемпіонату України.

Умови контракту з 36-річним футболістом не розголошуються. Він буде грати під номером 30. Гуйє вже провів кілька тренувань з харківським клубом, а також відвідав матч другої ліги проти “Таврії”.

Останнім клубом Гуйє був “Дніпро-1”. Папа Гуйє приєднався до “Дніпра-1” в липні минулого року. У минулому чемпіонаті сенегальський легіонер провів 13 матчів в УПЛ. Дніпровський клуб виступав в нижній шістці і посів сьоме місце. У плей-офф дніпряни поступилися “Колоса” і не вийшли в єврокубки.

Папа Гуйє відомий за виступами за “Волинь”, “Металіст”, “Дніпро” і “Карпати”. Найбільших успіхів сенегальський футболіст здобув в рядах “Металіста”, де він сім разів ставав бронзовим призером чемпіонату України, а в сезоні 2012/13 рр. виграв срібні медалі. Також в активі Гуйє дві бронзові медалі УПЛ в складі “Дніпра”. За збірну Сенегалу провів 5 матчів, вступав на Олімпійських Іграх-2012 в Лондоні.