Жіноча футбольна збірна України розгромила на виїзді Грецію в відборі на Євро-2022

Жіноча футбольна збірна України влаштувала розгром збірної Греції в виїзному поєдинку кваліфікаційного турніру на Євро-2022 – 4: 0.

Підопічні Наталії Зінченко відрізнялися двічі в обох таймах. У перші 45 хвилин забитими м’ячами відзначилися Панцулая і Кравець, у другій половині Кравець оформила дубль, а фінальну крапку поставила Куніна.

Для наших дівчаток ця перемога стала четвертою на груповому етапі, однак на старті відбору “синьо-жовті” двічі поступилися по 0: 8 фавориткам групи збірної Німеччини.

Україна як і раніше має всі шанси вийти на друге місце, яке дає право потрапити до фінальної частини. Вирішальний матч відбудеться 1 грудня. Наші дівчата візьмуть Чорногорію.

Для виходу України на другу позицію, крім перемоги в своєму матчі, також необхідна осічка Північної Ірландії в поєдинку з Німеччиною.

Греція – Україна 0: 4

Голи: Панцулая, 5, Кравець, 29, 55, Куніна, 82

Україна: Саніна – Козлова (Христюк, 80), Калініна (Малахова, 46), Філенко (Анастасія Вороніна, 80), Петрик (Подільська, 74) – Люб. Шматко, Панцулая, Куніна – Кравець, Химич, Андрущак (Ганна Вороніна, 62).