Ностальгія: Селезньов знову забиває на Дніпро Арені. Але – за “Колос”

Матч “Дніпра-1” і “Колоса” з Ковалівки відкривав 6 листопада черговий тур чемпіонату УПЛ. Гості знову підтвердили репутацію фатальної для дніпрян команди, прихопивши суху перемогу 0: 2.

Для уболівальників “Дніпра” 6 листопада – особливий день. в 1983 році команда з Дніпропетровська вперше стала чемпіоном СРСР, обігравши “Спартак”, і з цього дня відраховується золота ера “Дніпра”. На жаль, відзначити дату перемогою у нового “Дніпра-1” не вийшло.

Ще один особливий момент був пов’язаний з Євгеном Селезньовим, який провів на “Дніпро Арені” кращі роки своєї кар’єри, а тепер приїхав сюди в гості в складі “Колоса”. З’ясувалося, цей стадіон як і раніше щасливий для Царя, хоч він уже й не дніпрянин. В одній з атак “Колоса” м’яч знайшов руку захисника “Дніпра 1”, після перегляду VAR суддя вказав на точку, і Селя обдурив САРНАВСЬКИЙ, відкривши рахунок.

У другому таймі Селезньов забив свій перший м’яч з гри після повернення в УПЛ. Форварду вдався тонкий удар головою – як в кращі роки. Форвард “Колоса” виконав після цього красиву театральну програму: подивився в небо, обнявся з партнерами, показав серію па на камеру, став на коліна, поцілував татуювання … А гол після перегляду епізоду на VAR на цей раз навпаки, скасували через положення поза грою.

Взагалі емоційний форвард “Колоса” був центральною фігурою матчу –

Дніпряни атакували як і раніше, проте грішили обрізками і втратами м’яча в простих ситуаціях. Крім того, їм не щастило при завершенні, хоча моменти були. Але забити господарям не вдалося, а вирішила долю гри як раз обрізка Тейлора, який помилявся мало не більше за інших днеепрян. “Колос” втік в контратаку, і господарі начебто вже нейтралізували її, але ще раз нерозумно помилилися перед своїм штрафним, подарувавши м’яч атакуючим. І Смирний на 58-й хвилині замкнув передачу на порожні ворота – 0: 2.

На 73-й хвилині Євгена Селезньова замінили, і він, йдучи, поривався викликати на дуель образив його журналіста.

До кінця гри картина збереглася та ж: дніпряни атакували,