Перед матчем з “Динамо” туринський “Ювентус” не зміг обіграти аутсайдера серії “А”

У поєдинку четвертого туру італійської Серії А “Кротоні” відібрало очки у “Ювентуса”. Зустріч відбулася на арені “Еціо Шида” в Кротоні і завершилася нічиєю з рахунком 1: 1.

Уже в дебюті поєдинку головний арбітр призначив одинадцятиметровий у ворота туринців, який успішно реалізував нападник “Кротоні” Симеон Нванкво. Однак вже через десять хвилин іспанський нападник “Ювентуса” Альваро Мората зрівняв рахунок, забивши після передачі нападника туринців Федеріко К’єза. На 60-й хвилині К’єза отримав пряму червону картку і змушений був залишити поле.

Туринський “Ювентус” набрав 8 очок і піднявся на четверте місце в турнірній таблиці італійської Серії А. Лідирує з 12 очками “Мілан”, який у звітному турі переміг в дербі міланський “Інтер” 2: 1.

Цікаво, що дубль у цій зустрічі оформив Златан Ібрагімович. У дебюті гри 39-річний швед заробив пенальті, але не зміг його реалізувати на 13-й хвилині, однак після сейви Саміра Ханданович сам же добив м’яч у ворота. На 16-й хвилині Златан забив другий гол. Це його перша гра після того, як він перехворів коронавірусів.

На старті нового сезону Ібрагімович забив 5 м’ячів. На його рахунку також дубль у ворота “Болоньї” (2: 0) в Серії А і гол у ворота “Шемрок Роверс” (2: 0) в Лізі Європи.