Реал бере класико завдяки Рамосу, а Мессі не забиває

Мадридський “Реал” на тлі поразки в Лізі чемпіонів від донецького “Шахтаря” і вже було почалися чуток про швидку відставку Зінедіна Зідана (адже раніше і в Прімері був програш скромному “Кадису”) зібрався і впевнено виграв принциповий матч у “Барси”, та ще й на “Камп Ноу” – 1: 3.

“Реал” відкрив рахунок в матчі вже на 5-й хвилині, коли Бензема вивів Вальверде один на один і той переграв голкіпера. Однак гості вели в рахунку лише три хвилини – на 8-й хвилині Альба прострілив з флангу на Фаті, який з переправив м’яч в сітку.

На 62-й хвилині “Реал” знову вийшов вперед після точного удару Рамоса з пенальті – порушення було також на капітана “Реала”, він і покарав. Це був 99-й гол захисника за “вершкових” – скоро ювілей. Відзначити його тут же, в класико капітан намагався, але не вдалося. Королівський клуб далі мав перевагу, моменти були – у того ж Рамоса, а ось голів до 90-ї хвилини не було. Однак Модріч за участю Вінісіусом все ж закотив “Барсі” третій.

Як тут не порадіти, що Рамос не встиг відновитися до матчу “Реал” – “Шахтар”. Модріч і Вінісіус були головними дійовими особами в атаці “вершкових” і в тій грі, а ось голи Серхіо, можливо, королівському клубу і не вистачило для нічиєї.

В результаті Реал здобув гостьову перемогу в класико 3: 1 і з 13-ма очками очолив турнірну таблицю. Барселона з сімома очками займає 10-е місце.

Цікаво, що Лео Мессі після того, як королівський клуб покинув його одвічний суперник Роналду, не забиває “Реалу” в класико. Останній раз чарівник відзначився в травні 2018 го. З тих пір Мессі взяв участь вже в шести класико з семи, провів в них 530 хвилин – але поки без голів.