Ребров дебютував з “Ференцварош” в Лізі чемпіонів з розгромної поразки

Іспанська “Барселона” на “Камп Ноу” розгромила “Ференцварош” Сергія Реброва 5: 1 і очолила групу “G”, де раніше “Динамо” поступилося “Ювентусу” 0: 2.

Цілих двадцять п’ять років “Ференцварош” чекав цього моменту. “Фраді” вперше з розіграшу 1995/96 пробилися в груповий раунд турніру і почали матч дуже бадьоро.

На самому початку зустрічі нападник угорців Нгуен вразив ворота Нема, однак боковий арбітр підняв прапорець, зафіксувавши офсайд. Команда Сергія Реброва проти каталонців виглядала гідно, поки на авансцену не вийшов Лео Мессі. Аргентинець заробив право на пенальті, який сам же реалізував. Ще до кінця тайму господарі забили вдруге зусиллями Ансуї Фаті, якому асистував голландець Френкі де Йонг.

Швидко після перерви Кумана довела рахунок до розгромного – після передачі Фаті відзначився голом Філіпе Коутіньйо. “Ференцварош” заслужив на гол престижу, заробивши пенальті, який реалізував український півзахисник Ігор Харатін. До кінця поєдинку залишилися в меншості після видалення Піке каталонці забили двічі. Відзначилися Усман Дембеле і молодий проспект Педрі.

За підсумками першого ігрового дня “синьо-гранатові” стали лідерами квартету G, а чемпіон Угорщини опустився на дно таблиці. Рівно через тиждень “Барсі” доведеться зіграти в Турині проти “Ювентуса” без дискваліфікованого Піке. “Ференцварош” вдома прийматиме київське “Динамо” .