Результативний уїк-енд українських футболістів в Бельгії

Відразу чотири українські футболісти відзначилися результативними діями в дев’ятому турі чемпіонату Бельгії.

Екс-форвард чернігівської “Десни” Олександр Філіппов забив свій перший гол за “Сент-Трюйден”. Нападник відзначився голом у матчі проти “Бєєрсхот”. Втім, це не допомогло його команді уникнути поразки, а фінальний свисток зафіксував перемогу “Бєєрсхот” з хокейним рахунком 6: 3.

У ще одному поєдинку бельгійської першості гол на свій рахунок зумів записати ще один український футболіст – півзахисник Кортрейка Євген Макаренко. Практично під кінець матчу з “Мехеленом” він реалізував свій момент і приніс Кортрейк перемогу (2: 1). Це перший гол півзахисника з 19 листопада 2016 року, коли він забив за “Динамо” у зустрічі 15-го туру УПЛ з “Сталлю” (2: 1).

За “Мехелен” зіграв також Мар’ян Швед. Не заграв в “Селтіку” львів’янин вийшов на заміну на 83-й хвилині і результативними діями відзначитися не встиг. А ось Роман Яремчук реалізував пенальті і віддав ассист за “Гент”, але в кінцевому підсумку його команда зазнала від “Серкль Брюгге” розгромну поразку (2: 5).

Захисник “Андерлехта” Богдан Михайличенко відзначився першої результативною передачею в грі проти “Левена” (2: 2). Михайличенко відіграв повний матч, на 45-й хвилині віддав гольовий пас на Тау, який зробив рахунок 2: 0.