“Севілья” виграла Лігу Європи

Шикарний фінал Ліги Європи виявився багатий на голи і приніс перемогу іспанській “Севільї” – вшосте цей клуб бере титул і другий за значимістю європейський клубний трофей.

Поєдинок почався без розгойдування, і команди були гідні один одного, не відпускаючи суперника в гольовий відрив. У першому таймі було забито чотири м’ячі, один – з пенальті і три – після майстерних ударів головою. Ромелу Лукаку на 5-й хвилині відкрив рахунок, реалізувавши одинадцятиметровий. Форвард “Інтера” встановив рекорд: до нього голи в 11-ти поспіль матчах Ліги Європи не забивав ніхто.

“Севілья” відповіла голом де Йонга на 12-й хвилині. Він жа на 33-й хвилині вивів іспанців вперед, але вже через дві хвилини ветеран Дієго Годін рахунок зрівняв. 34-річний уругваєць 10 років відіграв за” Атлетіко “і” Севілью ” знає чудово. І застосував ці знання, в перший же свій сезон за” Інтер ” забивши у фіналі ЛЄ. Ну непогано адже!

Далі гра дещо заспокоїлася, команди обмінялися парою гольових моментів, але рахунок довго не змінювався – до 74-ї хвилини. І тут рекордсмен Лукаку несподівано став антигероєм. Спочатку на 65-й хвилині він вийшов один на один, але забити не зміг (справедливості заради, момент був “важкий”). А потім, під час атаки “Севільї” Карлос пробив через себе в кут, і Лукаку, намагаючись перервати політ м’яча, зрізав його в свої ворота – 3:2 на користь іспанців!

Конте тут же провів потрійну заміну, намагаючись переламати хід поєдинку. “Інтер” тут же мало не зрівняв рахунок-що було б у дусі цього поєдинку, але після удару Санчеса “Севілья” винесла м’яч з лінії своїх воріт. І в додані 6 хвилин італійці мали момент відчаю-але не змогли зрівняти. Таким чином, перемогу з рахунком 3:2 здобула “Севілья”.

Як раніше повідомляла в Україні, ” Баварія “розгромила” Ліон “і у фіналі Ліги чемпіонів приєдналася до ПСЖ, який раніше обіграв”РБ Лейпциг”. Для німецького клубу це 11 – й фінал Ліги чемпіонів (включаючи і Кубок Чемпіонів-її попередника), з яких 5 вони виграли. Для парижан це перший фінал. Матч відбудеться 23 серпня.