“Шахтар” перемагає “Реал” в Мадриді, забивши тричі в першому таймі

Донецький “Шахтар” в першому турі Ліги чемпіонів, знекровлений втратою через коронавируса семи гравців основи, здобув перемогу в Мадриді над “Реалом” 3: 2.

Головний тренер донеччан Луїш Каштру привіз в Мадрид 20 гравців, серед яких не було сімох гравців основи – Миколи Матвієнко, Сергія Кривцова, Алана Патріка, Тайсона, Тараса Степаненка, Віктора Коваленко і Жуніора Мораеса. Основний склад вийшов максимальним експериментальним – сім гравців у віці U-21. Тільки Марлос, Дентіньо, Майкон і Хочолава були старше 21 років.

Мабуть, кадрові проблеми суперника заспокоїли наставника “Реала” Зінедіна Зідана і він в свою чергу випустив не всіх найсильніших, залишивши в запасі бенз, Крооса і Вінісіусом. Втім, це не благає заслуг донецького “Шахтаря”, який в першому таймі влаштував чемпіону Іспанії справжню прочуханку. Тітці і Манор Соломон забили по м’ячу, а чемпіон світу Рафаель Варан забив у свої ворота, причому рахунок міг бути і більшим, реалізуй вихід один в один Марлос.

У другому таймі “Реал” додав і швидко забив два м’ячі у відповідь. “Шахтар” був зобов’язаний забивати ще не один м’яч (Марлос, Дентіньо, Тете), але підводила реалізація. Втім, гірникам вдалося утримати переможний рахунок 3: 2. Мадридці на останній хвилині забили третій м’яч, але з порушенням правил.

“Шахтар” здобув історичну і унікальну перемогу, яку будуть згадувати через десятиліття.

Реал – Шахтар 2: 3

Голи: Модріч, 53, Вінісіус, 59 – Тітці, 29, Варан, 33 (авт.), Соломон, 42

Реал: Куртуа – Менді, Варан, Мілітан, Марсело – Вальверде, Каземіро, Модріч (Кроос, 70) – Родріго (Бензема, 46), Йовіч (Вініцій, 59), Асенсіо.

Шахтар: Трубін – Додо, Бондар, Хочолава, Корнієнко – Майкон, Маркос Антоніо (В’юнник, 90 + 4) – Марлос, Соломон (Віта, 90 + 1), Тете – Дентіньо (Судаков, 86).

Попередження: Асенсио, Мілітан – Корнієнко, Бондар.