“Шахтар” розгромно програв “Інтеру” у півфіналі Ліги Європи

Донецький ” Шахтар “поступився” Інтеру ” з Мілана і зупинився за крок до фіналу Ліги Європи. При цьому поразка виявилася несподівано великою-п’ять голів забили італійці у ворота П’ятову.

Нехай традиції виступу українських клубів у півфіналах єврокубків обіцяли Гірникам непогані шанси – але міланський клуб був проти. “Інтер”, який вважається найсильнішим з чотирьох учасників нинішнього півфіналу, добре підготувався. Команда Конте зробила все, щоб не дати донецьким бразильцям розігнатися і влаштувати чергову феєрію. Для цього італійці пресингували, грали компактно і щільно, не соромлячись вдесятьох захищатися проти української команди.

При цьому клас міланських гравців високий, і для взяття воріт їм часто вистачає мінімального шансу. На 19-й хвилині “інтер” забив практично з першої спроби, скориставшись не такою вже серйозною, здавалося б, помилкою П’ятова, який подарував м’яч супернику. Але точний пас назад в штрафну-і рахунок відкрив Лаутаро Мартінес. “Інтер” повів 1: 0.

В цілому гірники весь перший тайм грали на рівних з італійцями, шукали свої моменти і змушували “інтер” діяти з оглядкою. А в кінці першого тайму і початку другого навіть виглядали трохи краще суперника. Чорно-сині розправили плечі, коли на 64-й хвилині Д’амброзіо збільшив перевагу італійської команди.

А потім “Шахтар” раптом розвалився. Що значить клас: “інтер” як і раніше не прощав донеччанам жодної помилки, навіть найменшої. На 74-й хвилині Мартінес зробив дубль, на 78 – й хвилині забив Лукаку, через 6 хвилин він же довів уболівальників “Шахтаря” до стану “який біль” – 0:5. Але все ж гірники зібралися і виступили в півфіналі краще, ніж “Барселона”.

У фіналі італійці зіграють з” Севільєю”, яка днем раніше обіграла”Манчестер Юнайтед”. Як повідомляла в Україні, ” МЮ “хотів би посилитися екс-гравцем” Шахтаря ” – але це буде вже. Між іншим, до осені може стати набагато сильніше і кривдник” Шахтаря ” – “інтер”. Італійці поклали око не на кого-небудь, а на самого Лео Мессі, який незадоволений станом справ в “Барселоні”.

“Шахтар” же варто подякувати за непогану в цілому європейську кампанію, а також за поліпшення в міру сил становища України в таблиці коефіцієнтів УЄФА (в цьому сезоні Гірникам практично нема на кого було розраховувати в цій справі, крім себе – інші українські команди в єврокубках виступили огидно). “Шахтар” зміг підняти Україну на 9-е місце в таблиці, що означає одну пряму путівку в ЛЧ в сезоні 2021\2022 і ще одну – в другий кваліфай-раунд.