Списаний “Динамо” Артем Кравець продовжує забивати в чемпіонаті Туреччини

У поєдинку сьомого туру чемпіонату Туреччини “Коньяспор” програв вдома чемпіону країни “Істанбул” 1: 2. Єдиний гол у складі господарів забив український нападник Артем Кравець.

Екс-форвард “Динамо” вийшов у стартовому складі і відзначився забитим м’ячем на 69-й хвилині зустрічі. За підсумками сьомого туру “Коньяспор” розташувався на 16-й позиції в турнірній таблиці, і відстань від зони вильоту складає одне очко.

Кравець дебютував за “Коньяспор” в третьому турі турецької Суперліги. Екс-форвард збірної України засмутив колишніх одноклубників Домагоя Виду і Джермейна Ленса, які виступають за “Бешикташ” 4: 1. Кравець вийшов на заміну на початку другої половини і протягом 40 хвилин встиг відзначитися двома забитими голами, а також зробив результативну передачу. Ще один м’яч Кравець провів “Малатьяспор”.

У нинішньому чемпіонаті Туреччини 31-річний Кравець зіграв 5 матчів за турецький клуб, забив 4 голи і віддав одну гольову передачу.

Нагадаємо, що в серпні Кравець розірвав контракт з “Динамо” через місяць після повернення в клуб.

Кравець дебютував за київське “Динамо” в 2007 році. За першу команду киян він виступав так 2017 року. Потім він намагався закріпитися в “Штутгарті” і “Гранаді”, проте це йому не вдалося. Після цього він на нетривалий час повернувся в “Динамо” в сезоні 2017/2018. Всього в футболці київського клубу він провів 105 поєдинків, в яких він забив 33 м’ячі.