Третій тур Ліги чемпіонів: Принизливі розгроми не тільки “Шахтаря”

Перший ігровий день третього туру Ліги чемпіонів подарував справжній голепад з перекосом результатів в одну сторону.

Якщо “Шахтар” поступився гладбахской “Боруссії” 0: 6, то клуб українського півзахисника Руслана Малиновського “Аталанта” зіграв набагато краще. На своєму полі в Бергамо італійці були принижені “Ліверпулем” 5: 0, причому мерсисайдці всі п’ять м’ячів забили до 54-й хвилині.

У першій половині захисники бергамського клубу не могли впоратися з португальцем Діогу Жотой, і 20-й номер гостей до перерви створив для своєї команди вагомий доробок у два м’ячі. Це вже була заявка на перемогу, але ключовим став 10-хвилинний відрізок на старті другого тайму. Салах на 47-й хвилині протягнув м’яч через все поле і ударом в ліву “дев’ятку” довів справу до розгрому, слідом Мане забив четвертий гол “Ліверпуля”, ну а потім Жота оформив хет-трик. Руслан Малиновський на полі з’явився вже за рахунку 0: 5, провівши останні півгодини гри.

Ще один клуб “Зальцбург” вдома пропустив шість м’ячів від “Баварії”, але зумів хоча б двічі відзначитися на відміну від “Шахтаря” і “Аталанти”. Майже вісімдесят хвилин австрійці стримували натиск мюнхенської машини, але за останні одинадцять хвилин пропустили чотири м’ячі – 2: 6. Роберт Левандовскі оформив дубль.

У ще двох матчах зафіксовані розгроми, але скромніше. “Манчестер Сіті” з Олександром Зінченком в старті не мав проблем з “Олімпіакосом” 3: 0, а “Порту” обіграв “Марсель” з тим же рахунком 3: 0.

Лише в одному матчі суперники розійшлися миром. “Локомотив” з “Атлетіко” зіграли 1: 1. “Аякс” на виїзді здолав “Мідтьюлланд” 2: 1, а “Реал” перестріляв в Мадриді “Інтер” 3: 2.