Україна розписала бойову нічию з Росією в відборі на гандбольне Євро-2021

Чоловіча збірна України з гандболу провела перший матч кваліфікації на Євро-2021. Першим суперником наших хлопців стала збірна Росії.

Гандбольна міжнародна Федерація не заморочується розведенням країн за різними група на відміну від футбольних УЄФА і ФІФА. Єдине, матч провели на нейтральній майданчику. Білорусь всіх влаштувала.

Перша половина зустрічі завершилася з різницею мінус три для українців (13:16). Другий тайм пішов вже під нашу дудку. Українцям треба було всього десять хвилин, щоб зрівняти рахунок, а потім наші хлопці навіть вийшли вперед.

За чотири хвилини до закінчення поєдинку в рахунку знову повели росіяни – 26:24, але лідеру нашої збірної Денисову удалосьравнять рахунок – 26:26. До фінального свистка команди обмінялися ще по голу. Зустріч завершилася внічию – 27:27.

Зустріч у відповідь між командами відбудеться 7 листопада. Крім України і Росії, в третій групі виступають також Чехія та Фарерські острови – вони вступлять в боротьбу 10 листопада. На Євро-2021 кваліфікуються дві команди-переможці всіх восьми груп, а також чотири збірних, які показали найкращі результати серед третіх команд.