Велогонщик Марк Падун другий на етапі Джиро д’Італія. Це перший український п’єдестал з 2004 року

Український велогонщик Марк Падун посів друге місце на дванадцятому етапі престижної велогонки Джиро д’Італія.

Наш спортсмен подолав дистанцію в 204 кілометра за 5 годин 32 хвилини 32 секунди, програвши 1 хвилину 8 секунд переможцю гонки колумбійцеві Джонатану Нарваезу. На останньому колі Падун проколов колесо, що завадило йому наздогнати переможця. На минулих етапах Падун не потрапляв у топ-10.

Після 12 етапів Падун займає 39-е місце в загальному заліку, поступаючись 49 хвилин 48 секунд португальському велогонщикові Жоау Алмейда.

Останній раз українські велогонщики домагалися успіху на Джиро д’Італія в 2004 році. Тоді Сергій Гончар також посів друге місце.

24-річний Падун виступає за команду Bahrain-McLaren. Він вихованець донецької школи велоспорту.