Відроджений київський “Сокіл” провів перший хокейний матч

Стартував новий сезон ХХІХ Чемпіонату України з хокею сезону 2020-2021 років ,. У матчі-відкриття нового чемпіонату зустрілися дебютант змагань “Маріуполь” і відроджений МХК “Сокіл”, – передає УНН з посиланням на Федерацію хокею України.

Першу шайбу в сезоні 2020/21 і в новій історії “Сокола” закинув Богдан Середницький на 11-й хвилині поєдинку. Після закинутої шайби МХК “Сокіл” ще більше активізувався і закинув ще раз – відзначився Сергій Пойманов. Таким чином, на перерву команди пішли за переваги клубу з Києва 2: 0.

Другий період пройшов без закинутих шайб. Відігратися господарі спробували третій двадцятихвилинці, коли Данило Костарєв реалізував свій відмінний сольний прохід і став автором першої шайби в історії “Маріуполя”. Але на більше маріупольських хокеїстів не вистачило.

Таким чином, перший поєдинок сезону 2020/21 завершився перемогою відродженого київського “Сокола” з рахунком 2: 1.

Легендарний “Сокіл”, який завоював бронзові медалі чемпіонату СРСР в 1985 році, канув в Лету ще шість років тому, коли власник клубу Сергій Тарута згорнув фінансування.

“Сокіл” (перша назва – “Динамо”) був створений в 1963 році і протягом всієї історії вітчизняного хокею вважався головною командою України. За часів незалежності “Сокіл” вигравав національний чемпіонат 12 разів. У 2014-му клуб припинив існування через те, що до нього втратив інтерес власник – олігарх Сергій Тарута. Функціонувати продовжували тільки дитячо-юнацька школа “Сокола”.