Визначився перший фіналіст Ліги чемпіонів

Молодість і зухвалість – це добре, але ближче до фіналу серйозних турнірів ці карти частіше бувають біти класом і досвідом. У цьому напередодні переконався” Шахтар”, а 18 серпня в півфіналі Ліги чемпіонів і РБ Лейпциг, який був розгромлений французьким ПСЖ – 0:3.

Це випробування для парижан стало куди менш складним, ніж чвертьфінальний матч з “Аталантою”. Гру зробив Ді Марія. Ветеран ПСЖ на 14-й хвилині забезпечив гольовою передачею Маркіньоса, на 42-й забив вже сам за допомогою Неймара, а на 56-й асистував Бернату. Розгром-і це при тому, що головна ударна сила, Мбаппе і Неймар, до результату ногу не доклала.

Німці ж свою сенсацію вже створили, а у фінал Ліги чемпіонів, як показали французи, їм ще рано.

Другий фіналіст стане відомий 19 серпня після закінчення матчу “Баварія” – “Ліон”. Німці вважаються фаворитом цієї Ліги чемпіонів, але “Ліон”, на відміну від “Лейпцига”, здатний на серійні сенсації. “Ювентус ” і” Манчестер Сіті ” про це вже знають – в курсі і німці, так що недооцінки суперника чекати не доводиться.