Запорізький “Мотор” вперше переміг в Лізі чемпіонів

Чемпіон України з гандболу запорізький “Мотор” здобув першу перемогу на груповому етапі Ліги чемпіонів, мінімально перегравши словенський Целє 32:31.

Перші тридцять хвилин українські гандболісти провели, домінуючи на майданчику, і пішли на перерву з перевагою в три м’ячі.

У другій половині зустрічі господарі активізувалися і гра пішла м’яч в м’яч, але “Мотору” все ж вдалося вирвати перемогу в один м’яч. Це перша перемога запорізької команди в чотирьох проведених іграх. Словенська “Целє” теж здобув тільки одну перемогу в групі. Запорожці піднялися з останнього місця в групі, зрівнявшись за очками з Целє і Нантом. Лігочемпіонівська гандбольна група складається з 8 команд, 6 з яких виходять до наступного етапу.

Дві зустрічі “Мотора” – проти “Кіля” і “Нанта” – були перенесені на більш пізній термін через складну ситуацію з епідемією коронавируса. На черзі у чемпіона України матч з “Загребом” 18 листопада.

У сезоні 2019/20 “Мотор” посів останнє місце в групі Ліги чемпіонів, здобувши лише одну перемогу в 14 матчах групового етапу.