Зінченко залишився без Ліги чемпіонів

Останній чвертьфінал Ліги чемпіонів подарував ще одну сенсацію. Ні,” Ліон “слабкою командою не назвеш (а щоб до них ставилися серйозніше, французи в попередньому раунді вибили” Ювентус”), але однозначним фаворитом цієї пари називали”Манчестер Сіті”.

Більш того, городяни поряд з “Баварією” вважався головним претендентом на титул в цьому сезоні, і всі вже передчували їх зарубу в півфіналі (ну як же – колишня команда Гвардіоли проти нинішньої!). Але щось пішло не так. “Ліон “виглядав навіть краще, ніж у попередній дуелі з”Ювентусом”. Це зрозуміло:” Сіті ” грає сам і дає грати іншим. Але сьогодні був той день, коли англійці іншим грати дали, а самі щось знітилися.

Важливим елементом перемоги “Ліона” став голкіпер Лопеш, який видав кілька сейвів, явно вплинули на результат матчу. Пробити його зміг лише Де Брюйне-одного разу. До цього моменту” Манчесер Сіті ” горів вже рівно 45 хвилин після голу в контратаці, який ювелірним ударом з лівої з-за меж штрафного забив Корне.

Десять хвилин у матчі зберігалася рівність – в рахунку, але городяни явно були гострішими. Але забити не змогли. А потім Дембеле двічі розписався у воротах Едерсона, і “Ліон” відсвяткував перемогу 3:1.

Додамо, що Олександр Зінченко весь чвертьфінальний матч провів у запасі, на полі так і не з’явився і розпрощався з Лігою чемпіонів до наступного розіграшу. Це в тому випадку, якщо українець залишиться в “МанСіті”.

Раніше в півфінал вийшов “ПСЖ”, в останні три хвилини перевернув гру проти” Аталанти ” і здобув вольову перемогу. Потім, сенсаційно обігравши” Атлетіко”, в наступний раунд пройшов РБ”Лейпциг”. А окрасою чвертьфіналу, та й усього сезону ЛЧ, став матч “Баварія” – “Барселона”, який закінчився з приголомшливим для іспанців рахунком 8:2. Насправді, всі Чвертьфінали були хороші і принесли три з половиною сенсації. Мало не дотягнула “Аталанта”, упустила путівку в півфінал – так би сенсацій було 4.

18 і 19 серпня в півфіналах зіграють “ПСЖ” – РБ “Лейпциг і “Баварія” – “Ліон”.