“Зоря” крупно поступається грецькому АЕК в Лізі Європи

Луганська “Зоря” в рамках третього туру Ліги Європи в Запоріжжі поступилася грецькому АЕК (1: 4), за який виступають два українські футболісти Дмитро Чигринський і Євген Шахов.

Як і тиждень тому в грі з португальською “Брагою” луганчани провалили початок зустрічі – вже на 7-й хвилині. До перерви греки відзначилися другим м’ячем, а відразу після паузи рахунок до крупного довів лівая. В кінці гри Кочергін дальнім ударом відквитав один м’яч, однак фінальну крапку поставили греки голом у виконанні все того ж Лівану.

Після трьох турів “Зоря” не має в активі жодного очка – команда Віктора Скрипника замикає турнірну таблицю. АЕК набрав перші три очки в квартеті G і піднявся на третє місце. У Греції команди зіграють 26 листопада.

Світанок – AEC Афіни 1: 4

Голи: Кочергін, 81 – Танкович, 7, Манталос, 34, лівая, 54, 82

Заря: Шевченко — Хомченовский (Фаворов, 59), Вернидуб, Абу Ханна, Цыганикс — Иванисеня — Юрченко, Кочергин — Кабаев (Гладкий, 59) — Лунев (Назарина, 46), Громов (Сайядманеш, 46).

АЕК Афіни: Цідотас – Сварнас, Чигринський, Неделчару – Васілантонопулос, Шахов (Шабанаджовіч, 69), Манталос (Ботос, 85), Крстічіч (Галанопулос, 85), Інсуа – лівая, Танкович (Карім Ансаріфард, 75).

Попередження: Вернідуб – Манталос, Ансаріфард. Інсуа