“Зоря” поступається “Бразі” в Запоріжжі

У другому турі групового раунду Ліги Європи луганська “Зоря” на своєму полі поступилася португальській “Бразі” 0: 2.

Луганчани вкрай невдало розпочали поєдинок. Вже на четвертій хвилині господарі пропустили швидкий гол. Кіпер “Браги” вкинув м’яч рукою, атака змістилася на правий фланг, звідки Есгаю прострілив на Пауліньо. Нападаючий вразив ворота і вивів гостей вперед. А вже на 11-й хвилині “Брага” подвоїла перевагу. Ніко Гайтан забив класним ударом з-за меж штрафного майданчика.

Перед самим свистком про закінчення гри Іванисеня розкішним ударом здалеку оформив гол престижу, але Зоря програла – 1: 2. Після двох турів луганчани займають останнє місце в групі G з нулем очок і значно ускладнили шанси на вихід з групи

У третьому турі Зоря прийме АЕК, а “Брага” відправиться в гості до “Лестеру”.

Заря — Брага 1:2

Голы: Иванисеня, 90+6 — Паулинью, 4, Гайтан, 11

Заря: Василь — Фаворов (Абу Ханна, 87), Вернидуб, Цвек, Хомченовский — Назарина, Иванисеня, Юрченко (Перович, 87) — Кочергин — Кабаев (Сайядманеш, 81), Лунев (Гладкий, 62)

Брага: Матеус – Есгайо (гальм, 90 + 1), Віана, Сілва, Карму – Моура, Каштру (Аль-Мусраті, 79), Франсержіу, Гайтан (А. Орта, 66) – Р. Орта (Медейруш, 66), Паулінью (Гільєрме, 79).